قالب فلزی دست دوم

قالب فلزی دست دوم

فروش قالب فلزی دست دوم

فروش قالب فلزی دست دوم یا قالب بتن از جمله ابزارهای مهم ساختمان ها ی بتنی می باشد.

در صورتی که با توجه به استاندارد تولید شده باشد و همچنین در موقع کار کردن به خوبی استفاده شود

قادر است تعداد دفعات زیادی را مورد استفاده قرار گیرد. و اگر هم دچار خرابی  می شود قابل  تعمیر است  و  می توان دوباره مورد استفاده قرار داد.

در شرکت ایران آتیه بعد از خرید تجهیزات دست دوم همه آنها از لحاظ کیفیت دسته بندی می شون

بعد تجهیزاتی که کیفیت پایینی دارند توسط استادکاران ماهر تعمییر و بازسازی می شوند و تجهیزاتی که قابل بازسازی نباشند

از چرخه خارج شده و برای ذوب ارسال می شوند.

تجهیزاتی که کیفیت خوبی دارند و نیاز به تعمییر ندارند بتن های اضافی و سطح آنها تمیز و روغن کاری شده و در انبار قرار می گیرند.

معمولا پیمانکاران و شرکت ها برای پروژه های کوچک بخاطر صرفه اقتصادی قالب فلزی  دست دوم خریداری می کنند.

و بعد از استفاده چنانچه قصد فروش داشته باشند به راحتی به فروش می رسانند.

انبارها و کارگاه های زیادی برای خرید و فروش قالب فلزی  دست دوم در سراسر کشور وجود دارد که بعد از خریداری، قالب ها را در انبار قرار می دهند و طبق سفارش مشتری به فروش می رسانند.فروش قالب فلزی  دست دوم

نحوه فروش

اگر قصد خرید تجهیزات قالب بندی دست دوم دارید. بهترین نحوه خرید کردن برای قالب فلزی  دست دوم و سایر تجهیزات قالب بندی دست دوم خرید حضوری می باشد که قبل از خرید از قالب بتن و تجهیزاتی که مورد نیازتون هست بازدید کرده و از کیفیت و میزان سلامت آنها اطلاع پیدا کنید و بعد از توافق قیمت، تجهیزات قالب بندی مورد نیازشما بارگیری می شود.

در صورتی که امکان خرید حضوری برای شما امکان پذیر نباشد می توانید تماس گرفته و از موجود بودن تجهیزات مورد نیازتون اطمینان حاصل کنید بعد از آن می توانید خودتون از باربری های مورد اعتماد ماشین بگیریدو با راننده هماهنگ کنید بعد از بارگیری مبلغ بار رو واریز کنید تا تجهیزات مورد نظرتون ارسال گردد.